St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 5/18/2014
  SATURDAY & SUNDAY MORNING AT THE RACES - 5/17/2014 to 5/18/2014   
                  NORTH SHORE POOL (FL -FL , USA)                   
 
 Event 61  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:18.09  10&U 10&U
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Forrister, Emma  10 SPA-FL            1:15.08    1:13.64 10&U   
  2 Aguirre, Suzann  10 LWRY-FL           1:14.75    1:15.31 10&U   
  3 Pyhel, McKENZIE  10 SPA-FL            1:15.22    1:17.36 10&U   
  4 Hargrave, Kyla   10 PYP-FL            1:17.39    1:17.60 10&U   
  5 Davis, Hannah K  10 SPA-FL            1:19.24    1:18.85        
  6 Ewald, Amber     10 LOLL-FL           1:18.87    1:18.98        
  7 Cannella, Caili  10 UNATA-FL          1:16.77    1:19.40        
  8 Simmons, Ella K  10 WFLA-FL           1:19.60    1:20.09        
  9 Solano, Elizabe  10 BW-FL             1:17.91    1:20.14        
 10 Cardwell, Summe   9 LWRY-FL           1:26.51    1:20.21        
 11 Christie, Paris  10 TBAY-FL           1:28.02    1:22.63        
 12 Perdomo, Berlyn  10 WFLA-FL           1:23.25    1:22.88        
 13 Anderson, Naadi  10 SPA-FL            1:22.65    1:23.33        
 14 Jensen, Allea G  10 WFLA-FL           1:22.03    1:23.67        
 15 Fonnotto, Leah   10 LOLL-FL           1:24.92    1:23.92        
 16 Pleune, Ellie C  10 TBAY-FL                NT    1:24.19        
 17 Bibler, Tori E    9 LWRY-FL           1:31.05    1:24.96        
 18 Kies, Kayla M    10 SPA-FL            1:28.98    1:25.62        
 19 Bonanomi, Franc  10 TBAY-FL                NT    1:27.31        
 20 Dunlop, Marissa  10 TBAY-FL           1:40.37    1:28.38        
 21 Duval, Phoebe J  10 LWRY-FL                NT    1:29.07        
 22 Vignec, Olivia   10 TBAY-FL           1:26.49    1:29.29        
 23 Rosenkranz, Bob   9 TBAY-FL           1:30.43    1:30.82        
 23 Emerson, Claire   9 SPA-FL            1:31.20    1:30.82        
 25 Cannella, Ashli   8 UNATA-FL          1:31.31    1:30.88        
 26 Rubin, Arlie J    9 TBAY-FL           1:34.53    1:31.32        
 27 Answeeney, Bell   9 BW-FL             1:33.43    1:33.87        
 28 Gholson, Gia S   10 AAC-FL            1:29.56    1:34.98        
 29 Wilson, Ava N     8 TBAY-FL                NT    1:36.70        
 30 Muse, Kylie S    10 STA-FL                 NT    1:37.61        
 31 Bartel, Carolin   9 BW-FL             1:35.62    1:37.67        
 32 Jenkins, Anasta  10 LRSA-FL                NT    1:40.30        
 33 Steel, Carleigh  10 SCST-FL           1:30.67    1:41.25        
 34 Herrera, Amanda  10 PYP-FL            1:45.78    1:43.80        
 35 Hartley, Abby N  10 TBAY-FL                NT    1:44.79        
 36 Mariani, Marley   9 BERK-FL           1:47.09    1:45.08        
 37 Perdomo, Capri    8 WFLA-FL           1:44.04    1:46.16        
 38 Trieloff, Lilli   9 WFLA-FL           1:43.43    1:46.44        
 39 Wakefield, Finl   9 TBAY-FL                NT    1:48.35        
 40 Taulbee, Miles    9 STAT-FL           1:46.81    1:49.60        
 41 Armstrong, Rebe  10 BW-FL             1:46.45    1:49.70        
 42 Hite, Abigail E   7 LWRY-FL                NT    1:49.77        
 43 Reynolds, Chloe   9 TBAY-FL           1:45.90    1:49.86        
 44 Johnston, Aly c   7 TBAY-FL                NT    1:50.42        
 45 Maguire, Molly    8 SCST-FL                NT    1:51.17        
 46 Hahn, Gabby N     9 WCA-FL            1:51.62    1:53.58        
 47 Sykes, Abby M     7 BW-FL             1:57.27    1:54.07        
 48 Garcia, Auria T   8 TBAY-FL                NT    1:56.50        
 49 Ayral-Hutton, S   9 BERK-FL                NT    1:57.62        
 50 Kramer, Emily A   9 TBAY-FL                NT    1:58.19        
 51 Pacer, Caitlin    9 TBAY-FL                NT    2:01.03        
 52 Tonello, Sabrin  10 TBAY-FL                NT    2:10.16        
 53 Holt, Aaralyn V   9 TBAY-FL                NT    2:19.00        
 54 Mandzik, Amaja    7 SPA-FL            2:14.81    2:19.69        
 
 Event 61  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:07.29  11-12 F-12
         1:10.49  11-12 F-11
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Carter, Ava L    12 TBAY-FL           1:07.77    1:05.67 F-12   
  2 Osborne, Summer  12 TBAY-FL           1:07.57    1:06.36 F-12   
  3 Smith, Laura L   12 TBAY-FL           1:08.25    1:08.80 F-11   
  4 Rosenkranz, Hol  12 TBAY-FL           1:08.18    1:09.03 F-11   
  5 Grimme, Chloe D  11 LOLL-FL           1:10.51    1:09.09 F-11   
  6 Forrister, Ana   12 SPA-FL            1:09.27    1:09.40 F-11   
  7 Eurell, Victori  11 PYP-FL            1:09.58    1:09.77 F-11   
  8 Ballash, Audrey  11 LOLL-FL           1:09.53    1:10.17 F-11   
  9 Palsha, Gracely  12 SPA-FL            1:10.66    1:10.57        
 10 Growe, Alanna A  11 SPA-FL            1:13.21    1:12.07        
 11 English, Gwynne  11 WFLA-FL           1:12.41    1:12.86        
 12 Coons, Katelynn  11 LWRY-FL           1:14.33    1:13.01        
 13 Peterson, Skyla  11 TBAY-FL           1:13.17    1:13.02        
 14 Sanchez, Carin   11 STAT-FL           1:15.64    1:13.14        
 15 Gilbert, Angeli  12 SPA-FL            1:14.12    1:13.41        
 16 Finster, Julia   12 SPA-FL            1:15.54    1:13.49        
 17 Rubin, Alix S    12 TBAY-FL           1:12.47    1:13.94        
 18 Sprague, Alex    11 LOLL-FL           1:16.74    1:14.43        
 19 Klaus, Lauren S  12 TBAY-FL           1:14.61    1:15.18        
 20 Jacobson, Sadie  11 TBAY-FL           1:26.27    1:15.67        
 21 Gearhart, Sydne  11 TBAY-FL           1:14.77    1:15.88        
 22 Brandt, Emily K  12 LWRY-FL                NT    1:17.21        
 23 Foster, Emma n   11 TBAY-FL           1:18.40    1:17.87        
 24 Austrich, Morga  11 TBAY-FL           1:30.64    1:18.08        
 25 Jimmerson, Cass  11 TBAY-FL           1:17.42    1:18.24        
 26 Grant, Maslin A  11 SPA-FL            1:17.79    1:18.39        
 27 Neely, Cassidy   11 AAC-FL            1:19.32    1:18.40        
 28 Answeeney, Just  11 BW-FL             1:15.88    1:18.43        
 29 Rivadeneira, Ja  12 PYP-FL            1:19.17    1:18.60        
 30 Hungerford, Mad  12 BW-FL             1:40.06    1:18.76        
 31 McEwan, Ava J    11 PYP-FL            1:20.40    1:19.46        
 32 Skoumal, Amelia  11 LWRY-FL           1:22.86    1:19.82        
 33 Simmons, Claire  12 WFLA-FL           1:19.33    1:19.87        
 34 DiMisa, Jenna J  11 AAC-FL            1:22.94    1:19.95        
 35 Stephens, Emma   12 TBAY-FL           1:20.50    1:20.74        
 36 Centanni, Olivi  12 TBAY-FL           1:23.51    1:21.20        
 37 Blackwell, Hann  11 BW-FL             1:25.37    1:21.73        
 38 Morgan, Kyah T   12 SPA-FL            1:23.45    1:22.81        
 39 Germosen, Isabe  11 WFLA-FL           1:23.85    1:22.83        
 40 Albada, Sofie J  11 TBAY-FL           1:22.43    1:23.15        
 41 Baker, Mya K     11 SPA-FL            1:25.01    1:23.31        
 42 Carlin, Rachael  11 STAT-FL           1:18.68    1:23.37        
 43 Arcila, Isabela  11 BERK-FL           1:24.95    1:23.44        
 44 Malaer, Brittan  12 BW-FL             1:25.23    1:24.31        
 45 Emerson, Hailey  11 SPA-FL            1:24.87    1:24.35        
 46 Senior, Summer   11 TBAY-FL           1:38.73    1:26.48        
 47 Kazerounian, Ha  12 SPA-FL            1:26.08    1:27.54        
 48 Mariani, Madiso  11 BERK-FL           1:31.96    1:28.19        
 49 Kazerounian, Me  12 SPA-FL            1:29.27    1:28.36        
 50 Saunders, Sadie  11 STAT-FL                NT    1:29.85        
 51 Conover, Emma J  12 SPA-FL            1:36.48    1:33.23        
 52 Lachat, Diane M  11 TBAY-FL           1:38.65    1:34.75        
 53 Kaighin, Gwynet  12 TBAY-FL                NT    1:35.23        
 54 Jones, Annika G  12 TBAY-FL                NT    1:36.05        
 55 Binion, Bee L    12 BW-FL                  NT    1:44.88        
 56 Blumenthal, Ell  11 TBAY-FL                NT    1:48.25        
 57 Dukes, Breanna   11 SPA-FL                 NT    1:51.59        
 
 Event 61  Women 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Tankersley, Mor  14 GTSA-FL           1:00.42    1:00.73        
  2 Savitt, Savanna  16 TBAY-FL           1:03.88    1:04.00        
  3 Sawyers, Savann  15 SPA-FL            1:04.21    1:04.12        
  4 Loefgren, Emily  13 LWRY-FL           1:09.94    1:04.38        
  5 Pointer, Martha  16 AAC-FL            1:01.73    1:05.60        
  6 Burrows, Amanda  15 SPA-FL            1:00.54    1:05.72        
  7 Lontoc, Lara I   15 AAC-FL            1:06.20    1:06.10        
  8 Iafe, Natalie R  13 WCA-FL            1:07.30    1:06.16        
  9 Gearhart, Madis  13 TBAY-FL           1:07.31    1:06.25        
 10 Chapin, Courtne  15 LWRY-FL           1:05.58    1:06.43        
 11 Barber, Savanna  14 WFLA-FL           1:05.36    1:06.46        
 12 Fredlake, Hanna  17 TBAY-FL           1:05.88    1:06.52        
 13 Rossi, Caroline  13 AAC-FL            1:06.19    1:06.67        
 14 Allen, Kendal N  15 TBAY-FL           1:04.55    1:06.68        
 15 Blethroad, Sall  16 TBAY-FL           1:10.18    1:07.23        
 16 Delp, Gabby R    13 TBAY-FL           1:04.05    1:07.41        
 17 Greiwe, Abby K   13 AAC-FL            1:04.91    1:07.52        
 18 Wilson, Sarafin  15 SPA-FL            1:08.84    1:07.60        
 19 Minnis, Isabel   14 TBAY-FL           1:09.98    1:07.61        
 20 Sellers, Lauren  14 AAC-FL            1:08.32    1:07.64        
 21 Terrana, Sierra  16 AAC-FL            1:04.76    1:07.82        
 22 Williams, Taylo  13 WCA-FL            1:08.78    1:07.88        
 23 Cuva, Zoe A      15 AAC-FL            1:05.62    1:08.07        
 24 Tanner, Maureen  13 BERK-FL           1:07.72    1:08.16        
 25 Walker, Alexand  14 SPA-FL            1:05.10    1:08.35        
 26 Driscoll, Colle  16 TBAY-FL           1:05.65    1:08.55        
 27 Wills, Sierra E  14 AAC-FL            1:08.54    1:08.59        
 28 Imperialbobis,   15 LOLL-FL           1:09.53    1:08.60        
 29 Schmaedeke, Kel  13 TBAY-FL           1:09.11    1:08.70        
 30 Shapiro, Abby B  13 STAT-FL           1:10.97    1:08.79        
 31 De Alvarez, Lia  14 TBAY-FL           1:06.82    1:09.01        
 32 Rawls, Madeline  13 AAC-FL            1:07.10    1:09.03        
 33 Harkness, Morga  17 BW-FL             1:05.46    1:09.20        
 34 Rossi, Sarah G   16 AAC-FL            1:03.41    1:10.06        
 35 Helgeson, Sarah  13 PYP-FL            1:10.28    1:10.22        
 36 Taulbee, Katie   13 UNATA-FL          1:09.89    1:10.25        
 37 Vietas, Cassie   17 STAT-FL           1:07.64    1:10.81        
 38 Parrino, Demmi   14 AAC-FL            1:10.21    1:10.98        
 39 Marian, Lindsey  14 BERK-FL           1:10.01    1:11.04        
 40 Kehoe, Alex L    17 SPA-FL            1:04.29    1:11.50        
 41 Lewis, Dianna C  14 SPA-FL            1:08.90    1:11.88        
 42 Rindo-Thompson,  13 LOLL-FL                NT    1:12.19        
 43 Jones, Davi D    16 SPA-FL            1:11.15    1:12.29        
 44 Price, Amelia B  14 SCST-FL           1:11.54    1:12.68        
 45 Greiwe, Emily G  16 AAC-FL            1:06.58    1:12.70        
 46 Jordan, Meghan   15 SPA-FL            1:12.14    1:12.77        
 47 Molibog, Darya   14 PYP-FL            1:14.40    1:13.08        
 48 Gholson, Zoe M   15 AAC-FL            1:14.06    1:13.25        
 49 Adcock, Jessica  13 LOLL-FL           1:16.50    1:13.52        
 50 Knack, Leah K    15 SCST-FL           1:14.08    1:14.01        
 51 Kunins, Leah B   15 SPA-FL            1:13.31    1:14.26        
 52 Kallevig, MacKe  13 PYP-FL                 NT    1:14.41        
 53 Melendez, Madys  15 AAC-FL            1:14.03    1:15.28        
 54 Stelmach, Olenk  14 PYP-FL            1:19.07    1:15.76        
 55 Lancaster, Cour  17 LWRY-FL           1:15.62    1:16.94        
 56 Nichter, Julian  15 AAC-FL                 NT    1:22.25        
 57 Farrant, Erykah  13 TBAY-FL           1:24.67    1:22.42        
 58 Walsh, Courtney  14 BW-FL             1:19.91    1:23.78        
 59 Miller, Maria K  13 TBAY-FL           1:28.16    1:25.15        
 60 Smith, Julia L   13 STAT-FL           1:34.65    1:27.98        
 -- Bobitt, Haley K  14 WCA-FL            1:12.55         DQ        
 
 Event 61  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:18.99  10&U 10&U
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Roberton, Tyler  10 WFLA-FL           1:13.90    1:14.14 10&U   
  2 Flesch, Asher A  10 WFLA-FL           1:19.45    1:17.53 10&U   
  3 Johnston, Blake  10 WFLA-FL           1:25.44    1:17.72 10&U   
  4 Hayes, Jared T   10 AAC-FL            1:23.01    1:19.86        
  5 Flesch, Sawyer   10 WFLA-FL           1:21.50    1:20.21        
  6 Crouse V, Quinn  10 LOLL-FL           1:22.29    1:21.02        
  7 Johnston, Gavin  10 WFLA-FL                NT    1:23.46        
  8 Neel, Tucker T    9 WFLA-FL           1:28.89    1:24.87        
  9 Schwahn, Luke P   9 WFLA-FL           1:31.91    1:26.78        
 10 Karpur, Rahul     8 TBAY-FL           1:27.73    1:27.80        
 11 McEwan, Hayden    9 PYP-FL            1:29.37    1:29.32        
 12 James, David R   10 TBAY-FL                NT    1:30.50        
 12 Cafaro, Rocco G  10 BW-FL             1:28.23    1:30.50        
 14 Piccarreto, Col  10 WFLA-FL           1:31.48    1:32.38        
 15 Katchen, Dylan    9 LRSA-FL           1:52.17    1:32.77        
 16 Purcell, John W   8 LOLL-FL           1:34.61    1:33.01        
 17 MacGregor, Ben    8 TBAY-FL           1:22.00    1:33.04        
 18 Laflamme, Erik   10 LOLL-FL           1:40.34    1:34.54        
 19 Wilson, Marshal  10 SCST-FL           1:33.36    1:36.73        
 20 Weber, William   10 STAT-FL           1:38.47    1:37.99        
 21 Figueroa, Diego   9 TBAY-FL                NT    1:41.62        
 22 Ferrebee, Marti   9 UNAT-FL           1:54.39    1:41.99        
 23 Peck, Gavin S     8 BW-FL             1:40.57    1:42.16        
 24 Harris, Richard   9 TBAY-FL           1:49.91    1:42.44        
 25 Donahoe, Linus    9 STAT-FL                NT    1:44.20        
 26 Maclaren, Lachl   8 WFLA-FL           1:57.13    1:54.25        
 27 Boyle, Anthony    9 TBAY-FL           1:53.65    1:55.94        
 28 Mack, Keegan C    7 WFLA-FL           2:02.39    1:58.06        
 28 Runge, Frank R    9 LWRY-FL                NT    1:58.06        
 30 Zappone, Anthon  10 LRSA-FL           2:13.42    1:58.51        
 31 Sykes, Graham M   9 BW-FL             2:00.54    2:02.55        
 32 Peck, Cole D      6 BW-FL                  NT    2:17.96        
 
 Event 61  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:07.89  11-12 F-12
         1:12.59  11-12 F-11
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Kordac, Vojtech  12 PYP-FL            1:03.60    1:03.19 F-12   
  2 Jerger, James R  12 SPA-FL            1:09.02    1:08.40 F-11   
  3 Fonnotto, Jay J  12 LOLL-FL           1:13.35    1:09.06 F-11   
  4 Dieffenthaller,  11 BERK-FL           1:09.57    1:09.54 F-11   
  5 Smith, Max P     12 STAT-FL           1:10.36    1:09.67 F-11   
  6 Harris, David R  12 SPA-FL            1:14.01    1:11.18 F-11   
  7 Meyers, Andrew   11 WFLA-FL           1:12.60    1:11.77 F-11   
  8 Piccarreto, Jac  12 WFLA-FL           1:13.19    1:12.30 F-11   
  9 Walker, William  12 SPA-FL            1:13.52    1:12.42 F-11   
 10 Hill, Tyre W     12 SPA-FL            1:12.96    1:12.49 F-11   
 11 Stanislow, Jack  12 BW-FL             1:18.96    1:13.39        
 12 Showalter, Scot  11 STAT-FL           1:14.65    1:14.05        
 13 Rosario, Abdiel  11 TBAY-FL           1:15.87    1:15.41        
 14 Whiteley, John   11 TBAY-FL           1:20.01    1:15.45        
 15 Key, Jacob T     12 TBAY-FL           1:19.22    1:15.89        
 16 Pleune, Casey M  12 TBAY-FL                NT    1:16.91        
 17 Shaffer, Nick A  11 AAC-FL            1:17.07    1:17.06        
 18 Walters, Peyton  11 PYP-FL            1:14.54    1:17.10        
 19 Wilhelm, Cory M  12 PYP-FL            1:19.78    1:17.13        
 20 Wilkins, Colin   11 UNATA-FL          1:20.31    1:18.02        
 21 Trieloff, Geoff  11 WFLA-FL                NT    1:19.75        
 22 Jackson, N'Jhar  11 TBAY-FL           1:47.00    1:20.26        
 23 Schwahn, Caleb   11 WFLA-FL           1:25.91    1:21.39        
 24 Stoici, Sebasti  12 SPA-FL            1:45.55    1:26.18        
 25 Duclos, Aidan T  12 TBAY-FL           1:31.59    1:26.39        
 26 White, Logan S   12 TBAY-FL           1:25.86    1:31.66        
 27 Morgan, Glynn R  11 TBAY-FL           1:28.06    1:35.31        
 28 Holt, Justus D   11 TBAY-FL           1:44.37    1:36.44        
 29 Ryskamp, Cade W  11 LRSA-FL           2:02.11    1:38.87        
 30 Hahn, Zach E     11 WCA-FL            1:37.79    1:49.16        
 31 Farrant, Ryan R  11 TBAY-FL                NT    1:58.38        
 -- Naylor, Thomas   12 LRSA-FL           1:27.16         DQ        
 
 Event 61  Men 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Harasz, Noah D   18 SPA-FL              53.95      54.82        
  2 White, Sean J    16 TBAY-FL             55.72      56.10        
  3 Brown, Ross J    18 TBAY-FL             54.14      56.58        
  4 Hedrich, Michae  17 PYP-FL              54.95      56.68        
  5 Christian, Bran  16 WFLA-FL             55.90      56.85        
  6 Shaffer, Tommy   16 AAC-FL              56.01      58.06        
  7 Gilbert, Olivie  17 SPA-FL              57.28      58.55        
  8 Richardson, Zan  14 TBAY-FL             59.88      58.69        
  9 Woodruff, Davau  16 TBAY-FL             59.43      58.82        
 10 Brown, Connor E  15 AAC-FL            1:00.88      59.97        
 11 Rawls, Fitz W    15 AAC-FL            1:00.02    1:00.28        
 11 Hudak, Shane H   14 WFLA-FL             59.60    1:00.28        
 13 Rhoads, Paxton   15 TBAY-FL           1:00.00    1:00.50        
 14 Stovern, Nathan  15 BERK-FL           1:02.56    1:00.73        
 15 McGregor, Ben B  15 ACTT-FL           1:01.46    1:00.77        
 16 Murch, Connell   14 SPA-FL            1:01.61    1:01.75        
 17 Licht, Joey W    14 TBAY-FL           1:02.97    1:02.31        
 18 Smith, Will R    14 SPA-FL            1:04.21    1:02.37        
 19 Daniels, Zachar  17 LOLL-FL           1:03.81    1:02.60        
 20 Dieffenthaller,  13 BERK-FL           1:02.70    1:03.09        
 21 Duke, Dalton J   16 LOLL-FL           1:05.44    1:03.24        
 22 Lachat, Clement  15 TBAY-FL           1:04.28    1:03.53        
 23 Mitchell, David  15 BW-FL             1:04.37    1:04.11        
 24 Nally, Brandon   13 BERK-FL                NT    1:04.54        
 25 Scarfogliero, C  16 LOLL-FL           1:18.28    1:04.57        
 26 Hutchinson, Jay  14 TBAY-FL           1:04.85    1:04.58        
 27 Coundouriotis,   13 SPA-FL            1:06.57    1:04.88        
 28 Driscoll, Brend  13 TBAY-FL           1:04.83    1:05.54        
 29 Pescio, Luigi v  13 TBAY-FL           1:08.83    1:05.84        
 30 Hernandez, Alex  17 AAC-FL            1:05.27    1:06.09        
 31 Tanner Jr, Pete  13 BERK-FL           1:05.89    1:06.12        
 32 Condon, Tyler r  18 TBAY-FL           1:08.43    1:06.19        
 33 Steel, Luke D    15 SCST-FL           1:06.02    1:06.32        
 34 Visuvasam, Tyle  14 LOLL-FL           1:04.35    1:06.60        
 35 Shapiro, Jack H  13 STAT-FL           1:07.35    1:06.96        
 36 Rasmussen, Jack  16 PYP-FL            1:05.29    1:07.58        
 37 Kravitz, Caleb   13 SPA-FL            1:06.83    1:08.02        
 38 Clutter, Jarret  14 SPA-FL            1:08.86    1:08.17        
 39 Grant, Magellan  13 SPA-FL            1:07.70    1:08.66        
 40 Fernandez, Gust  14 BW-FL             1:08.17    1:08.68        
 41 White, Tyler G   14 LOLL-FL           1:22.70    1:08.90        
 42 Vietas, Christo  14 STAT-FL           1:09.02    1:09.76        
 43 Hill, Collin J   15 TBAY-FL           1:13.08    1:10.01        
 44 Weiss, Kyle S    14 AAC-FL            1:08.09    1:10.61        
 45 Rust, Eli T      13 SPA-FL            1:23.36    1:10.77        
 46 Hoare, Armando   16 SPA-FL            1:12.94    1:11.80        
 47 Weaver, Mason M  13 SPA-FL            1:14.51    1:12.77        
 48 Piippo, Josh J   13 TBAY-FL           1:12.27    1:13.17        
 49 Gonzalez, Josep  13 SPA-FL            1:18.09    1:13.53        
 50 Harris, Daniel   14 TBAY-FL           1:23.16    1:13.86        
 51 Saunders, Fulle  13 STAT-FL           1:18.85    1:14.33        
 52 Perkins, Kyle W  16 SPA-FL                 NT    1:14.44        
 53 VanVeen, Drew M  17 PYP-FL                 NT    1:15.46        
 54 Muley, Vighnesh  13 TBAY-FL           1:15.71    1:19.41        
 55 Taylor, Andrew    9 TBAY-FL           1:19.89    1:20.14        
 56 Smith, Sam C     13 STAT-FL           1:40.91    1:22.52        
 57 Holt, Berkley D  15 TBAY-FL           1:50.58    1:27.19        
 58 Hajduk, Maxwell  13 LRSA-FL                NT    1:41.93