St. Petersburg Aquatics/Lewis                  8/26/2023 - 12:36 PM
               SPA-TBAC  AUGUST 26, 2023 - 8/26/2023                
 
 Event 11  Women Senior 100 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sayag, Isabel R        17 SPA-FL              56.49    1:00.16  
                 27.97      1:00.16 (32.19)
  2 Christel, Avery K      12 TBAC-FL             59.16    1:03.57  
                 29.19      1:03.57 (34.38)
  3 McKendree, Madison G   15 TBAC-FL             59.12    1:04.14  
                 30.04      1:04.14 (34.10)
  4 Kozlowski, Kendall A   13 TBAC-FL           1:02.47    1:05.38  
                 30.35      1:05.38 (35.03)
  5 Palmer, Bryce A        14 TIDE-FL           1:08.88    1:05.79  
                 30.86      1:05.79 (34.93)
  6 Lyme, Natalie J        15 TBAC-FL           1:01.34    1:06.83  
                 30.93      1:06.83 (35.90)
  7 McKendree, Emma K      13 TBAC-FL           1:08.84    1:06.95  
                 31.03      1:06.95 (35.92)
  8 Bess, Ansley R         11 SPA-FL            1:06.12    1:07.91  
                 32.47      1:07.91 (35.44)
  9 Lekov, Angie A         15 TBAC-FL           1:03.56    1:13.77  
                 34.52      1:13.77 (39.25)
 10 Lee, Milani M          16 TIDE-FL           1:13.55    1:13.85  
                 33.97      1:13.85 (39.88)
 11 Kaltsounis, Kris A     11 TBAC-FL           1:15.53    1:15.39  
                 35.04      1:15.39 (40.35)
 12 Peterson, Delaney A    16 TIDE-FL           1:13.71    1:15.82  
                 34.78      1:15.82 (41.04)
 13 McDonough, Charlotte   12 TBAC-FL           1:14.64    1:16.11  
                 33.35      1:16.11 (42.76)
 14 Dolan, Madeline A      13 TIDE-FL           1:17.05    1:16.51  
                 33.72      1:16.51 (42.79)
 15 Carpeta, Julia A       15 TBAC-FL           1:15.03    1:17.55  
                 35.20      1:17.55 (42.35)
 16 Easters, Ariana M      14 TIDE-FL           1:19.66    1:18.81  
                 34.79      1:18.81 (44.02)
 17 Elliott, Fiona M       14 TIDE-FL           1:23.71    1:20.65  
                 35.84      1:20.65 (44.81)
 18 Unruh, Payton E        13 TBAC-FL           1:30.33    1:21.16  
                 36.68      1:21.16 (44.48)
 19 Lamb, Selah L          16 TIDE-FL           1:25.24    1:22.63  
                 36.91      1:22.63 (45.72)
 20 McMahon, Alejandra M   13 TBAC-FL           1:20.80    1:25.50  
                 39.10      1:25.50 (46.40)
 21 Howard, Catherine T    15 TBAC-FL           1:20.84    1:25.54  
                 40.92      1:25.54 (44.62)
 22 Brice, McKenna A        9 TBAC-FL           1:47.50    1:30.09  
                 40.33      1:30.09 (49.76)
 23 Brown, Skylar A        15 WCA-FL                 NT    1:31.04  
                 41.90      1:31.04 (49.14)
 24 Adeney, Jillian M      10 TIDE-FL           2:06.18    1:36.69  
                 44.67      1:36.69 (52.02)
 
 Event 11  Men Senior 100 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pomozov, Alex V        19 SPA-FL              55.79      52.86  
                 24.53        52.86 (28.33)
  2 Fentsor, Nathaniel S   15 TBAC-FL             53.81      54.86  
                 25.14        54.86 (29.72)
  3 Schmidt, Blake E       14 TBAC-FL             57.69      59.39  
                 27.76        59.39 (31.63)
  4 Henry, Tyler A         16 TBAC-FL             56.07      59.41  
                 28.11        59.41 (31.30)
  5 Kinzel, Abram J        13 SPA-FL            1:06.67    1:01.04  
                 29.09      1:01.04 (31.95)
  6 Hehenberger, Cobe J    13 SPA-FL              59.32    1:03.49  
                 30.70      1:03.49 (32.79)
  7 Mizrahi, Michael       14 SPA-FL            1:01.55    1:03.51  
                 29.99      1:03.51 (33.52)
  8 Lee, Nico V            14 TIDE-FL           1:21.25    1:04.23  
                 29.18      1:04.23 (35.05)
  9 Fallaw, Ryan J         15 TIDE-FL           1:05.33    1:04.26  
                 30.38      1:04.26 (33.88)
 10 Hansen, Sawyer W       12 SPA-FL            1:03.80    1:06.46  
                 31.02      1:06.46 (35.44)
 11 Chung, Aaron Y         12 TBAC-FL           1:10.71    1:07.63  
                 30.71      1:07.63 (36.92)
 12 Garr, Michael E        15 TIDE-FL           1:15.91    1:10.28  
                 32.27      1:10.28 (38.01)
 13 Christel, Benett V      9 TBAC-FL           1:07.00    1:10.44  
                 32.77      1:10.44 (37.67)
 14 Penick, Jaxon E        13 TIDE-FL           1:09.60    1:10.47  
                 31.93      1:10.47 (38.54)
 15 Respess, Cade H        14 SPA-FL            1:10.20    1:10.84  
                 34.49      1:10.84 (36.35)
 16 Powell, Drew A         15 TIDE-FL           1:15.05    1:16.60  
                 34.99      1:16.60 (41.61)
 17 Kieffer, Connor R       8 TBAC-FL           1:22.31    1:19.71  
                 36.98      1:19.71 (42.73)
 18 Arrington, Wesley H    13 SPA-FL                 NT    1:25.39  
                 39.13      1:25.39 (46.26)
 -- Terry, Rocket W        13 SPA-FL                 NT         DQ  
                 38.31           DQ (45.34)
 -- Mandakunis, Jude G     13 SPA-FL            1:12.39         NS