St. Petersburg Aquatics/Lewis                  8/26/2023 - 12:36 PM
               SPA-TBAC  AUGUST 26, 2023 - 8/26/2023                
 
 Event 15  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Segovia, Lillian M      7 TBAC-FL             37.67      36.60  
  2 Durden, Lacey J         7 TIDE-FL             52.80      51.17  
 -- Durden, Loralei G       7 TIDE-FL             59.46         DQ  
 -- Lopez, Lilly D          8 SPA-FL            1:17.90         DQ  
 
 Event 15  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Novak, Gabriella E     10 SPA-FL              37.62      34.07  
  2 Norman, Amilia J       10 SPA-FL              40.93      37.85  
  3 Khalil, Noura L         9 TBAC-FL             45.84      42.40  
  4 Diaz, Ella R            9 SPA-FL              43.10      43.86  
  5 Rock, Chelsea K         9 TBAC-FL             59.20      48.46  
  6 Barnes, Hannah G        9 SPA-FL              47.75      48.86  
 -- Botticelli, Sofia      10 SPA-FL            1:16.45         DQ  
 -- Fullone, Alexia M       9 SPA-FL              40.77         NS  
 -- Bassford, Kaitlyn M     9 SPA-FL              58.61         NS  
 
 Event 15  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lango, Peyton E        11 TBAC-FL             31.77      32.21  
  2 Abraham-Gish, Aviana   11 TBAC-FL             33.48      32.41  
  3 Muschiana, Sophia G    12 PIA-FL              35.42      33.49  
  4 Childs, Bella G        12 TBAC-FL             35.08      35.18  
  5 Nishman, Izzy S        12 SPA-FL              35.00      35.20  
  6 Spinale, Sophie V      11 SPA-FL              34.82      35.43  
  7 Norman, Sophia Y       11 SPA-FL              39.83      36.53  
  8 Borglund, Joelle M     12 TIDE-FL             38.02      36.65  
  9 Guinn, Sophie R        12 SPA-FL              50.27      38.10  
 10 Bates, Evie C          12 SPA-FL              36.21      38.52  
 11 Anderson, Emma N       11 SPA-FL              54.30      39.88  
 12 Frederick, Ella M      11 SPA-FL              51.31      39.94  
 13 Donati, Nico V         12 SPA-FL              43.94      40.02  
 14 Bassford, Addie E      12 SPA-FL              40.87      42.75  
 15 Steele, Sophia L       11 TIDE-FL             41.64      42.79  
 16 Auld, Lucy S           11 SPA-FL                 NT      43.11  
 17 Mistak, Julia N        11 SPA-FL              49.95      44.66  
 18 Bozeman, Piper J       11 SPA-FL              45.31      45.09  
 -- Drumright, Beaux P     11 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Crum, Hanley A         11 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Baldwin, Ellie H       11 SPA-FL                 NT         DQ  
 
 Event 15  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nock, Sebastian J       7 TBAC-FL             51.66      45.02  
 
 Event 15  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ferrera, Luca           9 SPA-FL              31.76      32.05  
  2 Lango, Kyler T          9 TBAC-FL             40.85      37.69  
  3 Rowe, Willy J           9 TBAC-FL             41.70      42.18  
  4 Jedzejec, Frank *       9 TBAC-FL             52.47      43.06  
  5 Sora, Benjamin T        9 SPA-FL                 NT      43.12  
  6 Gebicke, Cole E         9 SPA-FL              50.40      49.46  
 -- Buese, Wyatt R          9 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Higman, Sam C          10 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Re, Alexander          10 SPA-FL                 NT         NS  
 
 Event 15  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Domeier, Cole F        11 SPA-FL              35.16      32.47  
  2 Durden, Luke B         11 TIDE-FL             33.65      33.16  
  3 Bowman, Bailey C       11 TIDE-FL           1:15.77      35.96  
  4 Roberts, Parker T      11 TBAC-FL             46.90      36.12  
  5 Saenz, Michael D       12 SPA-FL                 NT      36.45  
  6 Shulman, Jacob R       12 SPA-FL              42.44      40.42  
  7 Ramirez, Samuel A      12 TIDE-FL             51.60      44.35  
  8 Gilbert, Quinn S       12 SPA-FL                 NT      45.76  
 -- Weber, Henry B         11 SPA-FL              53.01         DQ