St. Petersburg Aquatics/Lewis                  8/26/2023 - 12:36 PM
               SPA-TBAC  AUGUST 26, 2023 - 8/26/2023                
 
 Event 25  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Brkic, Izabela          8 SPA-FL            1:01.33      57.60  
  2 Durden, Lacey J         7 TIDE-FL             59.65    1:00.64  
 -- Sora, Grace E           7 SPA-FL            1:05.32         NS  
 
 Event 25  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Novak, Gabriella E     10 SPA-FL              44.66      44.06  
  2 Norman, Amilia J       10 SPA-FL              45.86      44.41  
  3 Muschiana, Audrey K    10 PIA-FL              46.54      46.65  
  4 Ho, Valentina R        10 SPA-FL              50.54      47.30  
  5 Vuxinic, Abigail G     10 SPA-FL              47.57      49.08  
  6 Kalkwarf, Avery K      10 SPA-FL              54.31      50.96  
  7 Domeier, Ella R         9 SPA-FL              54.56      54.00  
  8 Ovadia, Layla M        10 SPA-FL              58.46      57.26  
  9 Bassford, Kaitlyn M     9 SPA-FL                 NT      57.99  
 10 Jordanov, Everly H     10 SPA-FL            1:03.01    1:00.47  
 11 Crawford, Faith N      10 SPA-FL            1:16.11    1:00.51  
 12 Botticelli, Sofia      10 SPA-FL            1:07.69    1:00.88  
 -- Simpson, Charlie R      9 TIDE-FL             59.62         DQ  
 -- Privitera, Kaia        10 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Spence, Adelyn O       10 TBAC-FL           1:00.00         DQ  
 -- Tusher, Lily C         10 TIDE-FL             49.97         NS  
 -- Wagoner, Evie A        10 TIDE-FL             48.92         NS  
 -- Fullone, Alexia M       9 SPA-FL              41.26         NS  
 
 Event 25  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rocha, Haley A         12 SPA-FL              36.07      36.58  
  2 Williams, Ivy A        11 SPA-FL              39.74      39.83  
  3 Guinn, Sophie R        12 SPA-FL              48.26      42.46  
  4 Childs, Bella G        12 TBAC-FL             42.71      43.19  
  5 Abraham-Gish, Aviana   11 TBAC-FL             44.68      43.46  
  6 Muschiana, Sophia G    12 PIA-FL              42.45      43.49  
  7 Tamulionis, Leah P     12 PIA-FL              46.70      44.90  
  8 Winstead, Lyla E       12 TIDE-FL                NT      45.84  
  9 Munkittrick, Eve G     12 SPA-FL              47.04      46.72  
 10 Bassford, Addie E      12 SPA-FL              47.81      47.10  
 11 Anderson, Emma N       11 SPA-FL              53.69      47.41  
 12 Steele, Sophia L       11 TIDE-FL             47.69      47.68  
 13 Crum, Hanley A         11 SPA-FL                 NT      49.41  
 14 Mistak, Julia N        11 SPA-FL              49.00      49.65  
 15 Donati, Nico V         12 SPA-FL              51.79      50.92  
 16 Latto, Genni A         12 UN-FL                  NT      52.53  
 17 Fasick, Frida E        11 SPA-FL              54.35      57.65  
 18 Ellis, Abigail M       11 SPA-FL                 NT    1:03.07  
 -- Baldwin, Lilly F       11 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Somerville, Violet M   12 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Klipa, Reese           11 TBAC-FL             53.29         NS  
 
 Event 25  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Franklin, Eli B         8 SPA-FL                 NT    1:13.82  
 -- Plech, Max E            8 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Doll, Sam A             7 SPA-FL                 NT         NS  
 
 Event 25  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Yamamoto, Michael P    10 TBAC-FL             40.71      42.57  
  2 McCluskey, Nolan T     10 TBAC-FL             43.03      44.31  
  3 Tchentsov, Oleg V      10 SPA-FL              47.49      47.01  
  4 Kraft, Colden V        10 SPA-FL            1:01.48      49.47  
  5 Dincer, Emre M          9 TBAC-FL             56.82      50.94  
  6 Rowe, Willy J           9 TBAC-FL             52.05      51.14  
  7 Pinto, Gabriel C       10 SPA-FL                 NT      52.90  
  8 Jedzejec, Frank *       9 TBAC-FL           1:04.29      54.44  
  9 Budrow, Brody D         9 WCA-FL            1:00.26      57.51  
 10 Hyslop, Cooper J        9 TBAC-FL             57.64      58.73  
 11 Rimmer, Mason M         9 TIDE-FL           1:03.74    1:00.51  
 12 Muschiana, Anthony R    9 PIA-FL              58.85    1:01.95  
 13 Gebicke, Cole E         9 SPA-FL            1:00.02    1:08.17  
 -- Higman, Sam C          10 SPA-FL            1:06.33         DQ  
 -- Janjus, Nicolas E       9 SPA-FL              59.90         DQ  
 -- Re, Alexander          10 SPA-FL                 NT         NS  
 
 Event 25  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Roberts, Jacob T       11 TBAC-FL             37.90      35.91  
  2 Maciel, Johnny P       12 SPA-FL              33.32      37.05  
  3 Lamb, Isaiah R         12 TIDE-FL             43.55      38.15  
  4 Roberts, Parker T      11 TBAC-FL             42.70      41.81  
  5 Saenz, Michael D       12 SPA-FL              40.91      42.40  
  6 Armbruster, Caleb M    11 TBAC-FL             45.88      43.13  
  7 Sora, Dominick J       11 SPA-FL              43.08      44.57  
  8 Tidwell, Nathaniel E   12 TBAC-FL             46.83      44.98  
  9 Weber, Henry B         11 SPA-FL              51.84      47.53  
 10 Gabrillo, Ethan C      11 SPA-FL              58.36      49.28  
 11 Tamulionis, Alex M     11 PIA-FL              53.38      54.69  
 -- Franks, Luke P         11 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Dickey, Jake M         11 SPA-FL              59.15         NS  
 -- Gates, Garrett A       12 SPA-FL                 NT         NS  
 -- Northcutt, Sam S       12 SPA-FL                 NT         NS  
 -- Hassan, Rocco          11 TIDE-FL                NT         NS