St. Petersburg Aquatics/Lewis                  8/26/2023 - 12:36 PM
               SPA-TBAC  AUGUST 26, 2023 - 8/26/2023                
 
 Event 33  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Fullone, Kaia M         7 SPA-FL              39.37      39.53  
  2 Nicol, Ruby M           8 SPA-FL              42.34      41.96  
  3 Durden, Lacey J         7 TIDE-FL             41.33      43.04  
  4 Lopez, Lilly D          8 SPA-FL              56.93      44.35  
  5 Brkic, Izabela          8 SPA-FL              50.77      50.00  
  6 Durden, Loralei G       7 TIDE-FL             48.51      50.51  
  7 McDonald, Naomi J       6 SPA-FL                 NT      59.52  
  8 Janjus, Annika L        7 SPA-FL                 NT      59.68  
  9 McDonald, Lala B        6 SPA-FL                 NT    1:07.33  
 
 Event 33  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Liu, Christina J        9 TBAC-FL             29.64      29.88  
  2 Norman, Amilia J       10 SPA-FL              35.97      33.49  
  3 Khalil, Noura L         9 TBAC-FL             35.98      36.10  
  4 Adeney, Jillian M      10 TIDE-FL             36.30      36.24  
  5 Barnes, Hannah G        9 SPA-FL              36.90      36.83  
  6 Tusher, Lily C         10 TIDE-FL             36.79      37.00  
  7 Domeier, Ella R         9 SPA-FL              36.88      37.04  
  8 Bassford, Kaitlyn M     9 SPA-FL              37.20      37.18  
  9 Muschiana, Audrey K    10 PIA-FL              35.88      37.30  
 10 Vuxinic, Abigail G     10 SPA-FL              35.37      38.32  
 11 Smith, Shelby M        10 SPA-FL              37.76      38.70  
 12 Diaz, Ella R            9 SPA-FL              38.62      41.09  
 13 Jordanov, Everly H     10 SPA-FL              42.17      41.60  
 14 Simpson, Charlie R      9 TIDE-FL             41.74      42.87  
 15 Johnson, Marabeth F    10 SPA-FL              42.54      43.02  
 16 Rosario-Jimenez, Vict   9 WCA-FL              49.90      44.01  
 17 Botticelli, Sofia      10 SPA-FL                 NT      45.13  
 18 Valdivia, Lily R        9 TIDE-FL             59.50      55.49  
 19 Allison, Sophia V       9 TBAC-FL           1:00.00      55.90  
 20 Spence, Adelyn O       10 TBAC-FL             50.00      57.61  
 21 Privitera, Kaia        10 SPA-FL            1:03.62      58.68  
 22 Brown, Avery J         10 SPA-FL                 NT      59.75  
 23 Crawford, Faith N      10 SPA-FL            1:01.82    1:01.63  
 -- Dickey, Lydia A         9 SPA-FL              41.83         NS  
 -- Fullone, Alexia M       9 SPA-FL              32.71         NS  
 
 Event 33  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rocha, Haley A         12 SPA-FL              28.48      28.71  
  2 Kaltsounis, Kris A     11 TBAC-FL             28.57      29.20  
  3 Henderson, Greyson S   12 SPA-FL              29.18      29.22  
  4 Borglund, Joelle M     12 TIDE-FL             29.44      29.44  
  5 Abraham-Gish, Aviana   11 TBAC-FL             28.62      29.48  
  6 Nishman, Izzy S        12 SPA-FL              28.71      29.64  
  7 Guinn, Sophie R        12 SPA-FL              31.44      30.45  
  8 Norman, Sophia Y       11 SPA-FL              33.30      31.06  
  9 Spinale, Sophie V      11 SPA-FL              30.10      31.29  
 10 Williams, Ivy A        11 SPA-FL              29.96      31.33  
 11 Childs, Bella G        12 TBAC-FL             32.24      31.41  
 12 Bassford, Addie E      12 SPA-FL              34.57      33.91  
 13 Munkittrick, Eve G     12 SPA-FL              35.26      34.14  
 14 Frederick, Ella M      11 SPA-FL              35.39      34.98  
 15 Tamulionis, Leah P     12 PIA-FL              35.86      35.12  
 16 Rood, Mackenzie L      12 SPA-FL              35.77      35.15  
 17 Anderson, Emma N       11 SPA-FL              37.23      35.29  
 18 Auld, Lucy S           11 SPA-FL              37.70      36.76  
 19 Latto, Genni A         12 UN-FL                  NT      37.35  
 20 Crum, Hanley A         11 SPA-FL              41.31      38.84  
 21 Mistak, Julia N        11 SPA-FL              36.90      39.00  
 22 Fasick, Frida E        11 SPA-FL              39.77      39.33  
 23 Ellis, Abigail M       11 SPA-FL              39.28      40.45  
 24 Drumright, Beaux P     11 SPA-FL              44.19      47.88  
 25 Baldwin, Ellie H       11 SPA-FL            1:00.00      49.18  
 26 Baldwin, Lilly F       11 SPA-FL              53.13      49.27  
 -- Klipa, Reese           11 TBAC-FL             40.53         NS  
 -- Sango, Harper L        12 SPA-FL              28.00         NS  
 
 Event 33  Women 13 & Over 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hansen, Karrington L   15 SPA-FL              24.28      25.29  
  2 Ledezma, Sarah R       14 SPA-FL              25.28      25.53  
  3 Christel, Avery K      12 TBAC-FL             25.04      26.38  
  4 McDonough, Elizabeth   16 TBAC-FL             26.06      26.83  
  5 Smith, Maggie A        13 SPA-FL              27.44      27.88  
  6 Khalil, Ylan N         12 TBAC-FL             26.71      28.13  
  7 Ong, Thea *            14 TBAC-FL             27.37      28.56  
  8 Dolan, Madeline A      13 TIDE-FL             28.77      28.78  
  9 Easters, Ariana M      14 TIDE-FL             29.58      29.55  
 10 McDonough, Charlotte   12 TBAC-FL             28.26      29.69  
 11 Lamb, Selah L          16 TIDE-FL             31.25      30.35  
 12 Carpeta, Julia A       15 TBAC-FL             28.87      30.71  
 13 Williamson, Gracie L   13 TIDE-FL             30.27      30.85  
 14 Unruh, Payton E        13 TBAC-FL             31.64      31.22  
 15 Mack, Emily R          13 TBAC-FL             31.79      31.25  
 16 Tinkova, Lora A        12 SPA-FL              31.23      31.77  
 17 Brown, Skylar A        15 WCA-FL              36.30      36.12  
 18 McCollum, Larissa M    13 SPA-FL              43.38      42.71  
 19 Chhoeung, Mackenzie J  10 SPA-FL              44.70      45.34  
 20 Somerville, Violet M   12 SPA-FL                 NT      49.30  
 -- Lee, Milani M          16 TIDE-FL             27.88         NS  
 -- Sora, Grace E           7 SPA-FL              54.45         NS  
 
 Event 33  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nock, Sebastian J       7 TBAC-FL             36.99      37.19  
  2 Maciel, Christian J     8 SPA-FL              45.10      42.73  
  3 Burris, Solomon         8 SPA-FL              43.51      47.09  
  4 Lamb, Micah C           7 TIDE-FL             43.50      48.03  
  5 Profumo, Liam J         8 SPA-FL                 NT      48.73  
  6 Plech, Max E            8 SPA-FL                 NT      51.14  
  7 Swails, Asher A         7 SPA-FL            1:09.33      55.16  
  8 Howard, Christian S     8 SPA-FL                 NT      55.49  
  9 Mellinger, Robbie A     7 SPA-FL                 NT      58.55  
 10 Halliday, Escher A      6 SPA-FL            1:11.53    1:04.65  
 11 Browne, Isaac H         8 SPA-FL              58.49    1:06.01  
 12 Doll, Sam A             7 SPA-FL                 NT    1:09.27  
 13 Whisenhunt, Liam M      6 SPA-FL                 NT    1:14.97  
 -- Smith, Garry A          7 SPA-FL              53.02         NS  
 
 Event 33  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Christel, Benett V      9 TBAC-FL             27.64      28.29  
  2 Hansen, Sutton J       10 SPA-FL              28.20      28.56  
  3 Ferrera, Luca           9 SPA-FL              28.94      29.24  
  4 McCluskey, Nolan T     10 TBAC-FL             31.55      32.14  
  5 Sora, Benjamin T        9 SPA-FL              36.52      34.42  
  6 Budrow, Brody D         9 WCA-FL              35.07      35.56  
  7 Jedzejec, Frank *       9 TBAC-FL             43.42      35.61  
  8 Tchentsov, Oleg V      10 SPA-FL              36.81      36.49  
  9 Kraft, Colden V        10 SPA-FL              38.91      37.38  
  9 Rowe, Willy J           9 TBAC-FL             35.71      37.38  
 11 Finan, Henri M          9 SPA-FL                 NT      39.91  
 12 Yamamoto, Michael P    10 TBAC-FL             39.10      40.11  
 13 Hyslop, Cooper J        9 TBAC-FL             40.01      40.13  
 14 Muschiana, Anthony R    9 PIA-FL              39.13      42.26  
 15 Rimmer, Mason M         9 TIDE-FL             45.83      43.54  
 16 Buese, Wyatt R          9 SPA-FL                 NT      48.16  
 17 Higman, Sam C          10 SPA-FL              48.03      49.16  
 18 Treumann, Leo H         9 SPA-FL                 NT      51.23  
 19 Zook, Will M           10 SPA-FL                 NT    1:02.68  
 -- Mazzillo, Curtiss A     9 WCA-FL              50.71         NS  
 -- Arellano Torres, Alan  10 SPA-FL              31.70         NS  
 
 Event 33  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Novak, Eugene G        12 SPA-FL              26.41      25.68  
  2 Roberts, Jacob T       11 TBAC-FL             27.13      26.59  
  3 Maciel, Johnny P       12 SPA-FL              26.92      28.16  
  4 Domeier, Cole F        11 SPA-FL              29.55      29.33  
  5 Jones, Bryson R        11 TIDE-FL             29.60      29.49  
  6 Domeier, Jack H        11 SPA-FL              29.42      29.87  
  7 Lamb, Isaiah R         12 TIDE-FL             30.33      30.29  
  8 Durden, Luke B         11 TIDE-FL             30.04      30.84  
  9 Hehenberger, Finn T    12 SPA-FL              31.59      31.00  
 10 Saenz, Michael D       12 SPA-FL              32.08      31.62  
 11 Armbruster, Caleb M    11 TBAC-FL             33.52      32.61  
 12 Bowman, Bailey C       11 TIDE-FL             32.10      32.89  
 13 Sora, Dominick J       11 SPA-FL              34.15      34.28  
 14 Ramirez, Samuel A      12 TIDE-FL             37.48      36.29  
 15 Burri, Peregrine M     11 SPA-FL              36.91      36.36  
 16 Weber, Henry B         11 SPA-FL              43.01      39.22  
 17 Franks, Luke P         11 SPA-FL              39.45      41.23  
 18 Burri, Hawke R         12 SPA-FL              44.43      43.25  
 19 Tamulionis, Alex M     11 PIA-FL              39.34      49.57  
 20 Abedrabbo, Zade M      11 SPA-FL                 NT      51.17  
 -- Northcutt, Sam S       12 SPA-FL              51.27         NS  
 -- Gates, Garrett A       12 SPA-FL            1:05.31         NS  
 -- Hassan, Rocco          11 TIDE-FL                NT         NS  
 -- Gabrillo, Ethan C      11 SPA-FL              38.66         NS  
 
 Event 33  Men 13 & Over 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kieffer, Jayden M      14 TBAC-FL             22.84      23.41  
  2 Ranson, Anderson J     14 TBAC-FL             23.99      23.66  
  3 Kinzel, Abram J        13 SPA-FL              24.69      24.23  
  4 Schmidt, Blake E       14 TBAC-FL             23.69      24.39  
  5 Hehenberger, Cobe J    13 SPA-FL              23.52      24.59  
  6 Kurtz, Nolan P         13 SPA-FL              25.31      24.68  
  7 Lee, Nico V            14 TIDE-FL             25.32      25.16  
  8 Smith, Sully J         13 TBAC-FL             23.84      25.41  
  9 Mizrahi, Michael       14 SPA-FL              24.78      25.68  
 10 Horton, Jagger K       15 TIDE-FL             26.48      26.05  
 11 Fallaw, Ryan J         15 TIDE-FL             26.96      26.52  
 12 Garr, Michael E        15 TIDE-FL             28.16      27.04  
 13 Finster, Joseph M      13 SPA-FL              26.43      27.78  
 14 Howell, JO JO L        13 TIDE-FL             28.69      27.97  
 15 Nguyen, Ocean C        13 SPA-FL              28.36      28.31  
 16 Powell, Drew A         15 TIDE-FL             28.71      28.47  
 17 Arrington, Wesley H    13 SPA-FL              29.75      29.76  
 18 Eastman, Matthew C     13 SPA-FL              31.89      30.18  
 -- Coakley, Logan M       13 SPA-FL              24.54         NS  
 -- Mandakunis, Jude G     13 SPA-FL              27.34         NS