Long Center Pool - Site License                 9/16/2023 - 8:16 PM
             BACC Swimming & Diving Champs - 9/16/2023              
 
 Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 St Pete Catholic                    1:38.95    1:36.90  
     1) Campagnola, Joseph 9          2) Scarpino, Theo 12            
     3) Varga, Adam 12                4) Ganio, Ignatius 12           
                 23.60        52.02 (28.42)
        1:14.16 (22.14)     1:36.90 (22.74)
  2 Calvary Christ                      1:46.81    1:47.30  
     1) Lantzy, Caleb 11              2) Phillips, Zach 12            
     3) Fentsor, Nathaniel 11         4) Kieffer, Jayden 9            
                 29.31      1:00.85 (31.54)
        1:24.72 (23.87)     1:47.30 (22.58)
  3 Bradenton Christ                    1:47.64    1:47.60  
     1) Freed, Jack 11                2) Klika, Riggs 10              
     3) Johnson, Kuyper 12            4) Sallee, Jack 9               
                 27.09        57.57 (30.48)
        1:23.97 (26.40)     1:47.60 (23.63)
  4 Clw Central Cath                    1:54.26    1:53.78  
     1) Ossa, Daniel 10               2) Sampson, Henry 9             
     3) Feinberg, Sean 12             4) Chambers, Logan 10           
                 30.57      1:01.20 (30.63)
        1:27.27 (26.07)     1:53.78 (26.51)
  5 Canterbury                          1:57.49    1:55.84  
     1) Dean, Cooper 8                2) Powers, Blake 8              
     3) Jennings, Everett 10          4) Dean, Liam 11                
                 29.38      1:03.87 (34.49)
        1:31.83 (27.96)     1:55.84 (24.01)
  6 Lecanto                             2:00.37    1:57.99  
     1) Schenk, Nick 9                2) Bergeron, Kaleb 10           
     3) Columbus, Jason 11            4) Graff, Will 12               
                 29.08      1:03.77 (34.69)
        1:31.84 (28.07)     1:57.99 (26.15)
  7 Pasco                               1:59.74    1:59.00  
     1) Pounall, Daniel 12            2) Serdynski, Dylan 12          
     3) Stepp, Hunter 11              4) Harrie, Logan 10             
                 31.45      1:04.60 (33.15)
        1:34.71 (30.11)     1:59.00 (24.29)
  8 Eastlake                            1:58.19    1:59.51  
     1) Smith, Sullivan 9             2) Meslin, Cameron 10           
     3) Rusu, Michael 11              4) Galbraith, Austin 10         
                 28.62      1:05.25 (36.63)
        1:32.61 (27.36)     1:59.51 (26.90)
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Admiral Farragut                    2:00.97    1:57.82  
     1) Incavido, Niko 12             2) Koutereba, Aaron 9           
     3) Mohrman, Ben 11               4) Pitts, Alex 11               
                 31.63      1:03.12 (31.49)
        1:31.79 (28.67)     1:57.82 (26.03)
 -- Pinellas Park                       2:13.71         NS  
     1) Vinson, Noah 10               2) Wood, Wesley 9               
     3) Reid, Jaden 10                4) Fernandez, Brayden 11        
 
                       === Preliminaries ===                        
 
 -- Northeast                               DQ              
     1) Graham, Murphy 10             2) Vangroll, Jonah 10           
     3) Butina, Marko                 4) Grebe, Oliver                
                 38.72    1:13.81 (1:13.81)
        1:39.91 (26.10)         1:13.81 ( )
                            1:39.91 (26.10)
             DQ (29.23)