Long Center Pool - Site License                 9/16/2023 - 8:16 PM
             BACC Swimming & Diving Champs - 9/16/2023              
 
 Event 18  Boys 200 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 St Pete Catholic                    1:29.56    1:28.24  
     1) Varga, Adam 12                2) Campagnola, Joseph 9         
     3) Ganio, Ignatius 12            4) Scarpino, Theo 12            
                 21.01        41.88 (20.87)
        1:04.95 (23.07)     1:28.24 (23.29)
  2 Admiral Farragut                    1:36.50    1:32.32  
     1) Lymonov, Illia 12             2) Rice, Zachary 11             
     3) Lee, Cooper 11                4) Schermerhorn, Liam 8         
                 22.65        46.19 (23.54)
        1:09.32 (23.13)     1:32.32 (23.00)
  3 Clearwater                          1:34.93    1:33.57  
     1) Macgregor, Ben 12             2) Bartolomeo, Emil 9           
     3) Bartolomeo, Oliver 11         4) Borsari, Benjamin 12         
                 22.79        47.19 (24.40)
        1:09.18 (21.99)     1:33.57 (24.39)
  4 Lecanto                             1:36.70    1:35.59  
     1) Ambrose, Josh 12              2) Thornton, Brandon 9          
     3) Graff, Will 12                4) Valach, Mateo 11             
                 23.15        46.94 (23.79)
        1:12.54 (25.60)     1:35.59 (23.05)
  5 Bradenton Christ                    1:36.83    1:37.92  
     1) Freed, Jack 11                2) Klika, Riggs 10              
     3) Johnson, Kuyper 12            4) Sallee, Jack 9               
                 24.11        49.72 (25.61)
        1:14.17 (24.45)     1:37.92 (23.75)
  6 Clw Central Cath                    1:40.69    1:42.06  
     1) Chambers, Logan 10            2) Sampson, Henry 9             
     3) Ossa, Daniel 10               4) Feinberg, Sean 12            
                 31.16        52.50 (21.34)
        1:17.19 (24.69)     1:42.06 (24.87)
  7 Calvary Christ                      1:43.60    1:42.70  
     1) Mauldin, Brenner 12           2) Lantzy, Caleb 11             
     3) Kaltsounis, George 9          4) Gibbs, Bradon 11             
                 24.77        50.68 (25.91)
        1:16.05 (25.37)     1:42.70 (26.65)
  8 Pasco                               1:46.73    1:46.92  
     1) Haislop, Zachary 10           2) Foster, Jackson 10           
     3) Stepp, Holden 9               4) Serdynski, Dylan 12          
                 26.71        53.58 (26.87)
        1:21.67 (28.09)     1:46.92 (25.25)
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Eastlake                            1:48.04    1:42.70  
     1) Crews, Dailan                 2) Galbraith, Austin 10         
     3) Reazin, Jaden 11              4) Lobo, Cameron SR             
                 25.20        51.10 (25.90)
        1:17.03 (25.93)     1:42.70 (25.67)
 10 Nature Coast                        1:49.84    1:47.77  
     1) Pontrelli II, Danny 12        2) Hantzis, Christos 10         
     3) Strawcutter, Antonio 10       4) Strawcutter, Dominick 11     
                 22.95        52.05 (29.10)
        1:19.60 (27.55)     1:47.77 (28.17)
 11 Canterbury                          1:56.48    1:55.25  
     1) Powers, Blake 8               2) Poole Van Swol, Beckett 9    
     3) Mendez, Mateo 1O              4) Dean, Cullen 6               
                 27.00        58.25 (31.25)
        1:27.21 (28.96)     1:55.25 (28.04)
 -- Northeast                           1:49.76         NS  
     1) Butina, Marko                 2) Vangroll, Jonah 10           
     3) Grebe, Oliver                 4) Graham, Murphy 10            
 
                       === Preliminaries ===                        
 
 -- Pinellas Park                           NS