Long Center Pool - Site License                 9/16/2023 - 2:35 PM
             BACC Swimming & Diving Champs - 9/16/2023              
 
 Event 18  Boys 200 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 St Pete Catholic                    1:30.44    1:29.56  
     1) Varga, Adam 12                2) Campagnola, Joseph 9         
     3) Ganio, Ignatius 12            4) Scarpino, Theo 12            
                 21.37        43.22 (21.85)
        1:06.53 (23.31)     1:29.56 (23.03)
  2 Clearwater                          1:35.55    1:34.93  
     1) Macgregor, Ben 12             2) Bartolomeo, Emil 9           
     3) Bartolomeo, Oliver 11         4) Borsari, Benjamin 12         
                 23.04        47.30 (24.26)
        1:10.53 (23.23)     1:34.93 (24.40)
  3 Admiral Farragut                    1:32.44    1:36.50  
     1) Lymonov, Illia 12             2) Mohrman, Ben 11              
     3) Incavido, Niko 12             4) Rice, Zachary 11             
                 22.95        48.66 (25.71)
        1:36.50 (47.84)                    
  4 Lecanto                             1:35.83    1:36.70  
     1) Ambrose, Josh 12              2) Thornton, Brandon 9          
     3) Bergeron, Kaleb 10            4) Valach, Mateo 11             
                 23.64        47.29 (23.65)
        1:36.70 (49.41)                    
  5 Bradenton Christ                    1:37.94    1:36.83  
     1) Freed, Jack 11                2) Klika, Riggs 10              
     3) Johnson, Kuyper 12            4) Sallee, Jack 9               
                 23.86        48.92 (25.06)
        1:36.83 (47.91)                    
  6 Clw Central Cath                    2:00.00    1:40.69  
     1) Chambers, Logan 10            2) Sampson, Henry 9             
     3) Ossa, Daniel 10               4) Feinberg, Sean 12            
                 26.53        51.54 (25.01)
        1:40.69 (49.15)                    
  7 Calvary Christ                      1:41.06    1:43.60  
     1) Mauldin, Brenner 12           2) Lantzy, Caleb 11             
     3) Kaltsounis, George 9          4) Gibbs, Bradon 11             
                 24.71        50.30 (25.59)
        1:16.66 (26.36)     1:43.60 (26.94)
  8 Pasco                               1:52.41    1:46.73  
     1) Haislop, Zachary 10           2) Foster, Jackson 10           
     3) Stepp, Holden 9               4) Serdynski, Dylan 12          
                 25.79        52.54 (26.75)
        1:21.92 (29.38)     1:46.73 (24.81)
 -------------------------------------------------------------------
  9 Eastlake                            1:36.60    1:48.04  
     1) Galbraith, Austin 10          2) Van Allen, Drew 10           
     3) Reazin, Jaden 11              4) Lobo, Cameron SR             
                 26.73        59.87 (33.14)
        1:22.42 (22.55)     1:48.04 (25.62)
 10 Northeast                           1:45.00    1:49.76  
     1) Butina, Marko                 2) Vangroll, Jonah 10           
     3) Grebe, Oliver                 4) Graham, Murphy 10            
                 24.36        51.14 (26.78)
        1:49.76 (58.62)                    
 11 Nature Coast                        1:54.03    1:49.84  
     1) Pontrelli II, Danny 12        2) Hantzis, Christos 10         
     3) Strawcutter, Antonio 10       4) Strawcutter, Dominick 11     
                 23.89        54.47 (30.58)
        1:49.84 (55.37)                    
 12 Canterbury                          1:58.00    1:56.48  
     1) Powers, Blake 8               2) Poole Van Swol, Beckett 9    
     3) Mendez, Mateo 1O              4) Dean, Cullen 6               
                 27.09        57.99 (30.90)
        1:56.48 (58.49)                    
 -- Pinellas Park                            NT         NS