St. Petersburg Aquatics/Lewis                  1/13/2024 - 10:03 AM
        2024 TRIALS FUNDRAISER MEET - 1/12/2024 to 1/13/2024        
       Florida Swimming of USA Swimming, Sanction #: FL-6605        
 
 Event 5  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Norman, Amilia   10 SPA                 38.21      34.16        
  2 Barnes, Hannah   10 SPA                 42.30      40.95        
  3 Sora, Grace E     7 SPA                 59.03      54.19        
 
 Event 5  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Rocha, Haley A   12 SPA                 32.43      32.13        
  2 Henderson, Grey  12 SPA                 32.65      32.37        
  3 Spinale, Sophie  12 SPA                 34.21      33.38        
  4 Novak, Gabriell  11 SPA                 33.66      33.97        
  5 Williams, Ivy A  12 SPA                 34.32      34.81        
  6 Bates, Evie C    12 SPA                 37.46      36.23        
  7 Childs, Bella G  12 TBAC                36.82      36.24        
  8 Bozeman, Piper   11 SPA                 41.18      40.48        
 -- Norman, Sophia   12 SPA                 36.48         NS        
 
 Event 5  Women 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
           25.69  13&O OT OLYMPIC TRIALS
           28.39  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Descent, Grace   15 SPA                 27.81      28.17 SZ     
  2 Tilky, Karolina  14 SPA                 28.49      28.77        
  3 Hansen, Karring  15 SPA                 28.08      28.89        
  4 Descent, Isabel  14 SPA                 28.18      28.93        
  5 Pope, Alex P     17 SPA                 27.60      29.31        
  5 Clark, Alexandr  13 SPA                 28.58      29.31        
  7 Christel, Avery  13 TBAC                27.60      29.60        
  8 Noga, Abigail K  18 SPA                 27.77      29.64        
  9 Hernandez-Flore  16 TBAC                28.75      30.08        
 10 Ledezma, Sarah   15 SPA                 28.75      30.18        
 11 Dieffenthaller,  15 SPA                 29.36      30.37        
 12 Rutledge, Kate   18 SPA                 30.52      30.57        
 13 Jonsson, Elin K  13 TBAC                29.24      30.73        
 14 Noga, Mary E     15 SPA                 30.32      31.99        
 15 Majerski, Maya   13 SPA                 33.31      32.16        
 16 Khalil, Ylan N   13 TBAC                29.96      33.12        
 17 Leisure, Serena  14 SPA                 35.58      33.31        
 18 Bassford, Addie  13 SPA                 38.50      37.99        
 19 Leonard, Anna S  14 SPA                    NT      38.85        
 20 McCollum, Laris  13 SPA                    NT      44.02        
 21 McCollum, Lexi   17 SPA                    NT      45.12        
 -- Schratwieser, S  18 SPA                 28.88         NS        
 -- Smith, Maggie A  14 SPA                 30.78         NS        
 
 Event 5  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Ferrera, Luca     9 SPA                 32.37      31.26        
  2 Wolfe, Isen B     7 SPA                 35.33      33.37        
  3 Sora, Benjamin    9 SPA                 41.47      38.01        
  4 Descent, Grayso  10 SPA                 41.07      38.45        
  5 Gebicke, Cole E  10 SPA                 45.45      46.52        
  6 Dorofieiev, Sav   7 SPA                    NT      56.42        
 -- Bruno, Kevin A   10 SPA                 36.86         DQ        
 
 Event 5  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Hansen, Sawyer   12 SPA                 28.89      29.04        
  2 Dean, Cullen R   12 SPA                 31.08      31.27        
  3 Spodin, Stepan   12 SPA                 30.65      32.47        
  4 Hehenberger, Fi  12 SPA                 32.62      33.46        
  5 Winters, Ayden   11 SPA                 36.87      34.20        
  6 McCluskey, Nola  11 TBAC                35.03      35.69        
  7 Pinto, Gabriel   11 SPA                 44.96      41.72        
  8 Burri, Peregrin  11 SPA                 41.18      43.70        
 -- Gebicke, Steele  11 SPA                 41.53         NS        
 
 Event 5  Men 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
           22.79  13&O OT OLYMPIC TRIALS
           25.59  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Guettler, Chris  14 SPA                 25.27      25.55 SZ     
  2 Varga, Adam M    17 SPA                 24.24      25.70        
  3 HO, Anton A      16 SPA                 25.92      25.89        
  4 Herold, Jonatha  17 SPA                 26.67      26.32        
  5 Schermerhorn, L  14 SPA                 26.69      26.34        
  6 Kieffer, Jayden  15 TBAC                26.25      26.62        
  7 Franzese, Strad  15 SPA                 27.12      26.82        
  8 HO, Leonardo P   13 SPA                 26.33      26.95        
  9 Fentsor, Nathan  16 TBAC                25.93      27.10        
 10 Stickle, Chris   33 SPA                 26.89      27.19        
 11 Khalsi, Yannis   16 SPA                 28.02      27.35        
 12 Koutereba, Aaro  14 SPA                 27.18      27.53        
 13 Kurtz, Nolan P   13 SPA                 28.25      27.96        
 14 Whitaker, Isaac  17 TBAC                27.91      28.36        
 15 Mizrahi, Michae  14 SPA                 27.91      29.03        
 16 Spodin, Ivan     14 SPA                 28.29      29.07        
 17 Flugel, Ryan M   15 SPA                 27.99      29.25        
 18 Dean, Liam A     17 SPA                 28.54      29.46        
 19 Kaltsounis, Geo  15 TBAC                29.25      29.56        
 20 Childress, Nola  13 TBAC                28.92      29.58        
 21 Spodin, Milan    13 SPA                 28.72      29.83        
 22 Respess, Cade H  14 SPA                 28.89      29.92        
 23 Draper, Jack G   13 SPA                 30.46      30.06        
 24 Kovalev, Alexan  13 SPA                 29.70      31.24        
 25 Smirnov, Or      17 TBAC                31.94      31.51        
 26 Kurtz, Oliver P  15 SPA                 37.11      33.67        
 27 Burri, Hawke R   13 SPA                 51.95      47.18        
 -- McGuire, Kyle R  13 TBAC                30.40         NS