St. Petersburg Aquatics/Lewis                  1/13/2024 - 10:03 AM
        2024 TRIALS FUNDRAISER MEET - 1/12/2024 to 1/13/2024        
       Florida Swimming of USA Swimming, Sanction #: FL-6605        
 
 Event 7  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
         1:21.49  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Sango, Harper L  12 SPA               1:18.12    1:18.46 1112   
                 37.28      1:18.46 (41.18)
  2 Ho, Valentina R  11 SPA               1:31.63    1:32.93        
                 44.79      1:32.93 (48.14)
 
 Event 7  Women 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
         1:01.89  13&O OT OLYMPIC TRIALS
         1:09.69  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         1:14.09  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Brackin, Elly V  17 SPA               1:10.29    1:14.81        
                 35.73      1:14.81 (39.08)
  2 Whitaker, Clair  16 TBAC              1:24.19    1:22.52        
                 39.43      1:22.52 (43.09)
  3 Carpeta, Angela  13 TBAC              1:27.33    1:29.20        
                 44.16      1:29.20 (45.04)
  4 Carpeta, Julia   15 TBAC              1:27.89    1:33.13        
                 43.95      1:33.13 (49.18)
  5 Goodsell, Morga  16 TBAC              1:32.36    1:34.61        
                 45.87      1:34.61 (48.74)
 -- Fjare, Zoie J    15 SPA               1:13.98         NS        
 
 Event 7  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
         1:34.09  10&U 10&U
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Kovalev, Andrew  10 SPA               1:22.37    1:29.57 10&U   
                 42.85      1:29.57 (46.72)
 
 Event 7  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
         1:21.49  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Hansen, Sutton   11 SPA               1:22.50    1:28.74        
                 42.63      1:28.74 (46.11)
 
 Event 7  Men 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
           55.69  13&O OT OLYMPIC TRIALS
         1:04.49  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         1:14.09  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Pomozov, Alex V  19 SPA               1:01.09    1:04.07 SZ     
                 30.48      1:04.07 (33.59)
  2 Hanna, Ashton    14 TBAC              1:09.02    1:06.36 13&O   
                 31.92      1:06.36 (34.44)
  3 Kinzel, Abram J  14 SPA               1:07.16    1:09.28 13&O   
  4 Smith, Sully J   15 TBAC              1:12.03    1:10.87 13&O   
                 33.85      1:10.87 (37.02)
  5 HO, Anton A      16 SPA               1:11.40    1:11.31 13&O   
                 34.78      1:11.31 (36.53)
  6 Radnay, Carson   14 SPA               1:09.44    1:11.61 13&O   
                 34.88      1:11.61 (36.73)
  7 Dean, Cooper M   14 SPA               1:13.19    1:15.70        
                 35.99      1:15.70 (39.71)
  8 Dorofieiev, Iva  16 SPA               1:11.24    1:17.79        
                 36.74      1:17.79 (41.05)
  9 Whitaker, Isaac  17 TBAC              1:25.40    1:19.81        
                 38.80      1:19.81 (41.01)
 10 Smirnov, Or      17 TBAC              1:21.64    1:25.99        
                 41.69      1:25.99 (44.30)