St. Petersburg Aquatics/Lewis                  1/13/2024 - 10:39 AM
        2024 TRIALS FUNDRAISER MEET - 1/12/2024 to 1/13/2024        
       Florida Swimming of USA Swimming, Sanction #: FL-6605        
 
 Event 19  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
==================================================================
         1:34.59  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Rocha, Haley A   12 SPA               1:28.34    1:29.97 1112   
                 43.05      1:29.97 (46.92)
 
 Event 19  Women 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
==================================================================
         1:10.29  13&O OT OLYMPIC TRIALS
         1:20.59  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         1:25.49  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Tilky, Karolina  14 SPA               1:23.54    1:20.28 SZ     
                 37.43      1:20.28 (42.85)
  2 Dieffenthaller,  15 SPA               1:14.62    1:20.36 SZ     
                 37.31      1:20.36 (43.05)
  3 Daniels, Gavrie  17 TBAC              1:15.02    1:21.18 13&O   
                 38.37      1:21.18 (42.81)
  4 Riva, Izzy M     14 SPA               1:22.44    1:23.45 13&O   
                 40.02      1:23.45 (43.43)
  5 Christel, Avery  13 TBAC              1:18.82    1:25.33 13&O   
                 39.94      1:25.33 (45.39)
  6 McKendree, Emma  13 TBAC              1:22.94    1:26.12        
                 40.60      1:26.12 (45.52)
  7 Brackin, Elly V  17 SPA               1:23.16    1:29.48        
                 41.41      1:29.48 (48.07)
  8 Carpeta, Angela  13 TBAC              1:34.84    1:39.87        
                 48.31      1:39.87 (51.56)
  9 Goodsell, Morga  16 TBAC              1:40.72    1:46.58        
                 50.24      1:46.58 (56.34)
 10 Lennon, Abby M   14 TBAC              1:44.16    1:48.78        
                 51.18      1:48.78 (57.60)
 -- Leung, Jaidyn L  16 TBAC              1:29.51         DQ        
                 46.43           DQ (51.79)
 
 Event 19  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
==================================================================
         1:34.59  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Hehenberger, Fi  12 SPA               1:27.46    1:32.86 1112   
                 44.10      1:32.86 (48.76)
  2 Hansen, Sutton   11 SPA               1:35.86    1:38.33        
                 48.14      1:38.33 (50.19)
 
 Event 19  Men 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
==================================================================
         1:02.19  13&O OT OLYMPIC TRIALS
         1:12.39  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         1:25.49  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Khalsi, Yannis   16 SPA               1:25.43    1:19.48 13&O   
                 36.21      1:19.48 (43.27)
  2 Novak, Eugene G  13 SPA               1:26.97    1:24.63 13&O   
                 40.06      1:24.63 (44.57)
  3 Hamilton, Augus  15 TBAC              1:17.11    1:26.89        
                 41.31      1:26.89 (45.58)
  4 Dorofieiev, Iva  16 SPA               1:20.62    1:27.06        
                 40.65      1:27.06 (46.41)
  5 Spodin, Milan    13 SPA               1:24.63    1:31.13        
                 41.53      1:31.13 (49.60)
  6 Maciel, Johnny   13 SPA               1:27.42    1:33.47        
                 44.60      1:33.47 (48.87)