St. Petersburg Aquatics/Lewis                  1/13/2024 - 11:02 AM
        2024 TRIALS FUNDRAISER MEET - 1/12/2024 to 1/13/2024        
       Florida Swimming of USA Swimming, Sanction #: FL-6605        
 
 Event 25  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:08.99  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Bess, Ansley R   12 SPA               1:04.27    1:06.37 1112   
                 32.40      1:06.37 (33.97)
 
 Event 25  Women 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
           55.79  13&O OT OLYMPIC TRIALS
         1:01.29  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         1:03.79  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Descent, Grace   15 SPA               1:00.10    1:01.60 13&O   
                 29.52      1:01.60 (32.08)
  2 Hansen, Karring  15 SPA                 58.31    1:01.81 13&O   
                 30.04      1:01.81 (31.77)
  3 Daniels, Gavrie  17 TBAC                59.44    1:01.90 13&O   
                 29.83      1:01.90 (32.07)
  4 Tilky, Karolina  14 SPA               1:02.54    1:02.57 13&O   
                 30.27      1:02.57 (32.30)
  5 Wolfe, Ellia S   13 SPA               1:01.27    1:03.04 13&O   
                 30.67      1:03.04 (32.37)
  6 Christel, Avery  13 TBAC              1:01.00    1:05.68        
                 31.39      1:05.68 (34.29)
  7 Brackin, Elly V  17 SPA               1:03.58    1:08.40        
                 32.71      1:08.40 (35.69)
  8 Noga, Mary E     15 SPA               1:05.02    1:08.89        
                 33.26      1:08.89 (35.63)
  9 Majerski, Maya   13 SPA               1:03.31    1:11.49        
                 34.90      1:11.49 (36.59)
 10 Khalil, Ylan N   13 TBAC              1:03.02    1:14.53        
                 34.87      1:14.53 (39.66)
 11 Carpeta, Angela  13 TBAC              1:13.72    1:18.64        
                 37.91      1:18.64 (40.73)
 12 Lennon, Abby M   14 TBAC              1:22.79    1:23.49        
                 39.52      1:23.49 (43.97)
 -- Goodsell, Morga  16 TBAC              1:16.88         DQ        
                 38.13           DQ (43.57)
 -- Fjare, Zoie J    15 SPA               1:00.13         NS        
 -- Noga, Abigail K  18 SPA               1:00.80         NS        
 
 Event 25  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:19.59  10&U 10&U
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Ferrera, Luca     9 SPA               1:12.82    1:06.69 10&U   
                 32.48      1:06.69 (34.21)
  2 Wolfe, Isen B     7 SPA               1:17.88    1:14.58 10&U   
                 35.60      1:14.58 (38.98)
  3 Descent, Grayso  10 SPA               1:20.72    1:23.31        
                 40.14      1:23.31 (43.17)
 
 Event 25  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:08.99  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Hehenberger, Fi  12 SPA               1:10.55    1:12.83        
                 35.41      1:12.83 (37.42)
  2 Winters, Ayden   11 SPA               1:22.54    1:18.46        
                 36.45      1:18.46 (42.01)
 
 Event 25  Men 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
           49.99  13&O OT OLYMPIC TRIALS
           55.29  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         1:03.79  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Pomozov, Alex V  19 SPA                 54.82      56.29 13&O   
                 27.29        56.29 (29.00)
  2 Varga, Adam M    17 SPA                 52.33      57.03 13&O   
                 27.73        57.03 (29.30)
  3 Guettler, Chris  14 SPA                 55.10      57.40 13&O   
                 28.14        57.40 (29.26)
  4 Radnay, Cole S   16 SPA                 56.40      57.61 13&O   
                 27.90        57.61 (29.71)
  5 Franzese, Strad  15 SPA                 59.89      57.97 13&O   
                 28.22        57.97 (29.75)
  6 Kieffer, Jayden  15 TBAC                57.59      58.46 13&O   
                 29.04        58.46 (29.42)
  7 Herold, Jonatha  17 SPA                 56.88      58.54 13&O   
                 27.82        58.54 (30.72)
  8 Stickle, Chris   33 SPA                 58.26      58.85 13&O   
                 28.69        58.85 (30.16)
  9 Brockman, Willi  17 SPA                 59.15    1:00.10 13&O   
                 28.44      1:00.10 (31.66)
 10 Kurtz, Nolan P   13 SPA               1:00.15    1:00.37 13&O   
                 29.39      1:00.37 (30.98)
 11 Fentsor, Nathan  16 TBAC                56.83    1:00.80 13&O   
                 29.64      1:00.80 (31.16)
 12 Hanna, Ashton    14 TBAC              1:01.02    1:01.64 13&O   
                 30.08      1:01.64 (31.56)
 13 Koutereba, Aaro  14 SPA                 59.02    1:02.45 13&O   
                 30.16      1:02.45 (32.29)
 14 Kinzel, Abram J  14 SPA               1:01.50    1:02.63 13&O   
                 30.21      1:02.63 (32.42)
 15 Flugel, Ryan M   15 SPA               1:03.55    1:03.18 13&O   
                 30.36      1:03.18 (32.82)
 16 Childress, Nola  13 TBAC              1:03.03    1:04.23        
                 31.11      1:04.23 (33.12)
 17 Spodin, Milan    13 SPA               1:02.31    1:04.82        
                 31.18      1:04.82 (33.64)
 18 Hamilton, Ralei  15 TBAC              1:00.89    1:05.16        
                 31.59      1:05.16 (33.57)
 19 Mizrahi, Michae  14 SPA               1:01.31    1:06.69        
                 31.91      1:06.69 (34.78)
 20 Dean, Cooper M   14 SPA               1:08.20    1:07.44        
                 31.43      1:07.44 (36.01)
 21 Dorofieiev, Iva  16 SPA               1:04.03    1:08.71        
                 32.49      1:08.71 (36.22)
 22 Maciel, Johnny   13 SPA               1:07.97    1:11.47        
                 34.24      1:11.47 (37.23)
 23 Smirnov, Or      17 TBAC              1:08.45    1:12.31        
                 34.64      1:12.31 (37.67)
 24 Kurtz, Oliver P  15 SPA               1:23.22    1:16.72        
                 35.59      1:16.72 (41.13)
 -- McGuire, Kyle R  13 TBAC              1:03.02         NS