St. Petersburg Aquatics/Lewis                  1/13/2024 - 11:14 AM
        2024 TRIALS FUNDRAISER MEET - 1/12/2024 to 1/13/2024        
       Florida Swimming of USA Swimming, Sanction #: FL-6605        
 
 Event 27  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
         2:28.39  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Ross, Skyler L   12 SPA               2:34.75    2:22.92 1112   
                 32.05      1:08.07 (36.02)
        1:45.81 (37.74)     2:22.92 (37.11)
  2 Sango, Harper L  12 SPA               2:23.67    2:27.83 1112   
                 34.24      1:12.91 (38.67)
        1:51.06 (38.15)     2:27.83 (36.77)
  3 Novak, Gabriell  11 SPA               2:34.56    2:40.41        
                 36.15      1:17.92 (41.77)
        1:59.61 (41.69)     2:40.41 (40.80)
  4 Ho, Valentina R  11 SPA               2:44.12    2:44.44        
                 37.13      1:18.81 (41.68)
        2:01.67 (42.86)     2:44.44 (42.77)
 
 Event 27  Women 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
         2:00.89  13&O OT OLYMPIC TRIALS
         2:12.09  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         2:18.39  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Descent, Isabel  14 SPA               2:11.84    2:11.89 SZ     
                 30.82      1:03.76 (32.94)
        1:37.25 (33.49)     2:11.89 (34.64)
  2 Rutledge, Kate   18 SPA               2:27.28    2:21.24        
                 32.01      1:07.97 (35.96)
        1:45.26 (37.29)     2:21.24 (35.98)
  3 Bartling, Alexa  15 TBAC              2:17.02    2:24.78        
                 32.55      1:09.26 (36.71)
        1:47.78 (38.52)     2:24.78 (37.00)
  4 Bingaman, Lanna  15 TBAC              2:15.27    2:25.32        
                 32.93      1:10.15 (37.22)
        1:48.74 (38.59)     2:25.32 (36.58)
  5 Carpeta, Julia   15 TBAC              2:39.37    2:51.04        
                 37.95      1:21.84 (43.89)
        2:06.56 (44.72)     2:51.04 (44.48)
  6 Khalil, Ylan N   13 TBAC              2:17.50    2:56.11        
                 38.29      1:23.23 (44.94)
        2:10.16 (46.93)     2:56.11 (45.95)
 -- Schratwieser, S  18 SPA               2:11.19         NS        
 
 Event 27  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
         2:53.59  10&U 10&U
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Bruno, Kevin A   10 SPA               2:47.84    2:41.09 10&U   
                 35.49      1:16.90 (41.41)
        2:00.11 (43.21)     2:41.09 (40.98)
 -- Browning, Gavin   9 SPA                    NT         NS        
 
 Event 27  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
         2:28.39  11-12 1112
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Hansen, Sutton   11 SPA               2:22.97    2:28.20 1112   
                 34.24      1:13.18 (38.94)
        1:52.43 (39.25)     2:28.20 (35.77)
 
 Event 27  Men 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
         1:49.99  13&O OT OLYMPIC TRIALS
         2:00.89  13&O SZ SOUTHERN ZONE SECTIO
         2:18.39  13&O 13&O 13 AND OLDER
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Matyas, Maddox   16 SPA               1:57.58    1:58.70 SZ     
                 27.61        57.23 (29.62)
        1:28.48 (31.25)     1:58.70 (30.22)
  2 Hehenberger, Co  14 SPA               2:00.74    2:04.14 13&O   
                 29.03      1:00.14 (31.11)
        1:32.33 (32.19)     2:04.14 (31.81)
  3 Biebel, Rex D    16 TBAC              2:07.51    2:05.14 13&O   
                 29.04      1:00.66 (31.62)
        1:33.17 (32.51)     2:05.14 (31.97)
  4 HO, Leonardo P   13 SPA               2:11.36    2:10.47 13&O   
                 30.60      1:03.37 (32.77)
        1:37.22 (33.85)     2:10.47 (33.25)
  5 Novak, Eugene G  13 SPA               2:07.74    2:13.32 13&O   
                 30.33      1:03.87 (33.54)
        1:39.56 (35.69)     2:13.32 (33.76)
  6 Coakley, Logan   14 SPA               2:10.11    2:14.88 13&O   
                 30.82      1:04.36 (33.54)
        1:39.73 (35.37)     2:14.88 (35.15)
  7 Radnay, Carson   14 SPA               2:12.10    2:16.87 13&O   
                 31.09      1:05.84 (34.75)
        1:41.51 (35.67)     2:16.87 (35.36)
  8 Flugel, Ryan M   15 SPA               2:18.00    2:19.16        
                 31.59      1:06.97 (35.38)
        1:43.21 (36.24)     2:19.16 (35.95)
  9 Smith, Sully J   15 TBAC              2:17.37    2:22.07        
                 31.61      1:07.80 (36.19)
        1:44.55 (36.75)     2:22.07 (37.52)
 10 Dean, Liam A     17 SPA               2:08.06    2:22.38        
                 31.11      1:06.42 (35.31)
        1:45.02 (38.60)     2:22.38 (37.36)
 11 Hamilton, Augus  15 TBAC              2:16.95    2:29.84        
                 34.33      1:12.63 (38.30)
        1:51.71 (39.08)     2:29.84 (38.13)
 -- Corredor, Santi  24 UN                1:50.10         NS